Mała Liga Piłki Ręcznej 2017

     Dnia 20.10.2017 w Zespole Placówek Oświatowych w Kijach odbył się turniej "Mała Liga Piłki Ręcznej", w którym uczestniczyły drużyny:

Rozgrywki rozpoczęły się o godzinie 9:00, a zakończyły o 13:20.

     Mimo wsparcia cheerleaderek drużyna z Kij zdobyła ostatnie miejsce. Wygrał zespół z Gimnazjum z Czajkowa Południowego. Kolejne miejsca II - Gimnazjum Nr 1 z Jędrzejowa,

III zajęło - Gimnazjum z Masłowa, IV zdobyła drużyna z Niepublicznego Gimnazjum w Sichowie Dużym. Szkoły z miejsc 1-3 awansują do ćwierćfinałów "Małej Ligi Piłki Ręcznej".

 

Najlepsi strzelcy:

  1.  Mateusz Klimek Gimnazjum Czajków Południowy
  2.  Wiktor Kalita Niepubliczne Gimnazjum Sichów Duży
  3.  Adrian Stefański Gimnazjum Nr 1 Jędrzejów
  4.  Bartłomiej Kisiel Gimnazjum Nr 1 Jędrzejów
  5.  Albert Opałacz Niepubliczne Gimnazjum Sichów Duży
  6.  Kamil Grzybek Gimnazjum Kije
  7.  Norbert Król Niepubliczne Gimnazjum Sichów Duży.

 

Najlepszy zawodnik Turnieju:

 

Najlepszy bramkarz:

 

Dyrektor Gimnazjum w Kijach pan Mariusz Kudasiewicz oraz Wójt Gminy Kije pan Krzysztof Słonina gratulowali wszystkim zespołom uczestniczącym w turnieju i życzyli im dalszych sukcesów i osiągnięć w sporcie. Nagrody najlepszemu zawodnikowi dnia, najlepszemu strzelcowi i najlepszemu bramkarzowi wręczył Dean Bombac rozgrywający w KS PGE "VIVE" Kielce. Dean osobiście pogratulował wszystkim zawodnikom oraz wręczył im mini plakat tegorocznego Turnieju z własnoręcznym podpisem.

     Jest nam bardzo przykro z powodu słabego wyniku naszej drużyny, lecz cieszymy się, ponieważ mieliśmy okazję ugościć wszystkie drużyny w naszej szkole. Podczas Turnieju panowała bardzo miła atmosfera.

Opracowały:

Dominika Cios

Natalia Powałka

Julia Sobstyl