Konkursy przedmiotowe

 Rok szkolny 2016/2017

Język polski opiekun mgr Małgorzata Wolny

Barbara Wojciechowska - laureatka Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego

 

  Rok szkolny 2015/2016

Informatyka opiekun mgr Tamara Piotrowska

Mateusz Kruk - laureat Konkursu Przedmiotowego z Informatyki

   

  Rok szkolny 2014/2015

Historia opiekun mgr Bogdan Skrobisz

Patryk Sobczyk - laureat Konkursu Przedmiotowego z Historii

 

Informatyka opiekun mgr Tamara Piotrowska

Łukasz Gajerski - laureat Konkursu Przedmiotowego z Informatyki

 

Matematyka - opiekun mgr Agata Kudasiewicz

Patryk Sobczyk - finalista Konkursu Przedmiotowego z Matematyki

Patryk Sobczyk - laureat XVI edycji Ogólnopolskiego Międzygimnazjalnego Turnieju Wiedzy Ekonomicznej

       

            Rok szkolny 2012/2013

J. rosyjski opiekun mgr Małgorzata Hynek

Magdalena Lasak – Laureatka Konkursu Przedmiotowego z Języka Rosyjskiego

 

Historia opiekun mgr Bogdan Skrobisz

Magdalena Lasak - laureatka konkursu "Przerwane więzi - wspólna przyszłość"

       

            Rok szkolny 2011/2012

Informatyka opiekun mgr Tamara Piotrowska

Bartosz Nogajczyk - finalista konkursu

 

          Rok szkolny 2010/2011

J. polski opiekun mgr Małgorzata Wolny

Natalia Wolny - II etap konkursu

 

Informatyka opiekun mgr Tamara Piotrowska

Beata Nogajczyk - II etap konkursu

Bartosz Nogajczyk - II etap konkursu

 

           Rok szkolny 2009/2010

Chemia  opiekun mgr Małgorzata Noszczyk-Fiuk

Justyna Słonina – II etap konkursu

J. polski

Karina Kupczewska – II etap konkursu – pod opieką mgr Małgorzaty Wolny

Joanna Jaros – II etap konkursu – pod opieką mgr Małgorzaty Gawior

Historia opiekun mgr Bogdan Skrobisz

Mariusz Sobczyk – II etap konkursu

J. rosyjski opiekun mgr Małgorzata Hynek

Katarzyna Jabłczyńska – II etap konkursu

 

             Rok szkolny 2008/2009

Matematyka opiekun mgr Gustaw Kot

Patrycja Frąk - Laureat Konkursu Przedmiotowego z Matematyki

 

             Rok szkolny 2007/2008

Matematyka nauczyciel mgr Gustaw Kot

Łukasz Basąg - finalista konkursu,

Justyna Lenty - finalistka konkursu Mistrz rachunków - wyróżnienie

Informatyka opiekun mgr Tamara Piotrowska

Łukasz Basąg - finalista konkursu,

Fizyka nauczyciel mgr Tomasz Armański

Łukasz Basąg - finalista konkursu,

Plastyka nauczyciel mgr Ewa Kobos

Mikołaj Walijewski - konkursy tematyczne na szczeblu powiatowym i wojewódzkim

 

               Rok szkolny 2006/2007

Informatyka opiekun mgr Tamara Piotrowska

Marcelina Piotrowska - laureat konkursu,

Wojciech Fatyga - II etap konkursu,

Matematyka nauczyciel mgr Jolanta Cios

Marcelina Piotrowska - II etap VIII Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Ekonomicznej w Pińczowie

Weronika Matyjas - II etap VIII Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Ekonomicznej w Pińczowie

Matematyka nauczyciel mgr Gustaw Kot

Patrycja Frąk- II etap VIII Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Ekonomicznej w Pińczowie

Plastyka nauczyciel mgr Ewa Kobos

Mikołaj Walijewski - konkursy tematyczne na szczeblu powiatowym i wojewódzkim

 

              Rok szkolny 2005/2006
Matematyka opiekun mgr Jolanta Cios
Sylwia Frąk - II etap konkursu przedmiotowego.

Informatyka opiekun mgr Tamara Piotrowska
Marcelina Piotrowska - finał konkursu,
Tomasz Noszczyk - II etap konkursu,
Sylwia Basąg - II etap konkursu.

Fizyka opiekun mgr Sławomir Wątroba
Sylwia Frąk - II etap konkursu przedmiotowego,
Anna Usnarska- II etap konkursu przedmiotowego.

Język rosyjski opiekun mgr Janina Skwark
Paulina Wołczyk - II etap konkursu przedmiotowego,
Sylwia Frąk II etap konkursu przedmiotowego.

Chemia opiekun mgr Małgorzata Noszczyk Fiuk
Sylwia Frąk - II etap konkursu przedmiotowego

 

                Rok szkolny 2004/2005

Matematyka nauczyciel mgr Gustaw Kot
Ewelina Janas - II etap VI Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Ekonomicznej w Pińczowie.
Monika Frąk - II etap VI Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Ekonomicznej w Pińczowie.

Matematyka nauczyciel mgr Jolanta Cios
Marcelina Piotrowska - II etap VI Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Ekonomicznej w Pińczowie

Informatyka nauczyciel mgr Tamara Piotrowska
Marcelina Piotrowska - II etap Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego.
Sylwia Basąg - II etap Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego.

Fizyka nauczyciel mgr Sławomir Wątroba
Ewelina Janas - II etap Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego.
Monika Frąk - II Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego.

Geografia nauczyciel mgr Mariusz Kudasiewicz
Magda Siepracka - II etap Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego.

Historia nauczyciel mgr Bogdan Skrobisz

Magda Siepracka - II etap Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego.



           Rok szkolny 2003/2004

Informatyka opiekun mgr Tamara Piotrowska uczeń
Michał Piotrowski - laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego.

Fizyka opiekun mgr Sławomir Wątroba uczeń
Michał Piotrowski - finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego.

Matematyka opiekun mgr Jolanta Cios uczniowie:
Michał Piotrowski - II etap Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego. 11 miejsce w V Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy Ekonomicznej w Pińczowie.
Ilona Kopcińska - II etap Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego.

 

             Rok szkolny 2002/2003
Informatyka - opiekun mgr Tamara Piotrowska uczeń
Michał Piotrowski - finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego.